Tajne specjalnego znaczenia 3/5

Opublikowany 2010-09-15 15:53:18
surtv
996
TYLKO U NAS: Film dokumentalny wyprodukowany przez TVN opowiadający o przeszłości Lecha Wałęsy. Produkcja dotyczy współpracy Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa. Film został usunięty z wielu portali internetowych. Przepraszam za słabą jakość. Pozostałe części niedługo w STV !

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.