Szwecja na kolanach || Poprawność polityczna GÓRĄ...

Opublikowany 2018-10-15 11:52:22

  • autor: Anonim
1140
Szwedzki, a może i największy na świecie świąteczny koncert „Oh Holy Night”, który tradycyjnie emitowany jest w szwedzkiej telewizji w Wigilię każdego roku, został odwołany, donosi SVT .

Jest to najprawdopodobniej kolejny przykład szwedzkiej tradycji, który będzie zlikwidowany, aby nie urazić migrantów, którzy nie mają za grosz tolerancji dla chrześcijańskich wierzeń i tradycji.

Wcześniejsze Szwedzi już zrobili wiele kroków w celu podlizania się przybyszom: umieścili kobietę w hidżabie w kalendarzu adwentowym, anulowali tradycyjny występ chórów studenckich w telewizji w Valborg w szwedzkie święto wiosny, dyrektorzy zabronili uczniom machania szwedzką flagą w dniu ukończenia szkoły.

W tym samym czasie intensywnie promowana jest kultura muzułmańska i bliskowschodnie tradycje.

W dzień przesilenia letniego (najważniejsze tradycyjne święto Szwecji) TV4 postanowiła pozwolić kobiecie w hidżabie nauczyć Szwedów, jak prawidłowo gotować kebab, ramadan obchodzony jest w publicznych imprezach w kilku szwedzkich miastach, a także w telewizji, władze dopuścili publicznie islamskie wezwanie do modlitwy przez Muezzinów, a jednocześnie zabraniają kościołom chrześcijańskim dzwonić w dzwony.

Niestety podobne rzeczy miały miejsce i nadal występują w całej Europie Zachodniej.

Europa Zachodnia, aby się uratować, musi przestać akceptować niszczenie kultury i cywilizacji już teraz. A może jest już za późno…

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.