Szkło Kontaktowe - Okoń

Opublikowany 2011-08-20 16:29:12

rudzik94
40983
Dzwoni widz do studia "Szkła kontaktowego" i mówi... okoń! Miecugow nie wie, co powiedzieć, za to Jachimek sugeruje nagrodę. Do tej pory nie wiemy, czy dzwoniący pan Mikołaj rzeczywiście się pomylił, czy może zrobił prowadzącym kawał. Może lepiej nie wiedzieć...

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.