Szkło Kontaktowe - ''Jest Leszek?''

Opublikowany 2011-09-14 14:47:32

rudzik94
2308
Internauci z popularnego serwisu Wykop stwierdzili, że "Szkło Kontaktowe" zasługuje na więcej absurdalnych telefonów w stylu słynnego okonia.

Komentarze (1)


  • Elmo
    2011-09-15 21:11:52
    Bardzo lubiłem patrza do kiedy te reklamy na początku filmików się nie pokazywały. Teraz przez to nie wchodzę tu już tak często... Tak wiem - nikt nie będzie po mnie płakał ale myślę że osób które to denerwuje jest więcej. Zróbcie coś z tym.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.