"Szatańskie wersety" - książka, której nienawidzą muzułmanie

Opublikowany 2016-06-30 12:11:04

agmi
786

Z powodu tej powieści (tak to tylko powieść!) zabito kilkadziesiąt osób - wyrok śmierci na autora i wszystkich, którzy promują książkę wydał sam ajatollah Chomeini (religijny i polityczny przywódca Iranu). Do dziś przywódcy religijni islamu podtrzymują fatwę w myśl której autor zasługuje na śmierć!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.