Strzelanina w Rybniku. 7 rannych

Opublikowany 2010-08-29 10:33:10

surtv
1440
Życiu żadnej z osób rannych w sobotniej strzelaninie w Rybniku nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo, stan dwóch ofiar jest ciężki, ale stabilny - wynika z informacji przekazanych w niedzielę rano przez policję.

Komentarze (3)


 • kolega
  2010-09-02 12:52:19
  a ja go znalem i nawet z nim gadalem i jest wporzadku gosc to napewno jakies problemy go do tego doprowadzily i w pracy osoby dozoru
 • Bramvell
  2010-08-29 22:10:28
  JP2 nie wiem co w tym śmiesznego dowiedz się najpierw co się stało potem się śmiej.mieszkam obok miejsca zdarzenia i nie było tak mi do śmiechu
 • JP2
  2010-08-29 15:39:15
  Co to za mężczyzna zdesperowany strzelał?.Co żona go zdradziła z kolegą? że za pistolet złapał hahaha!!!.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.