Strzelanina w Inowrocławiu

Opublikowany 2017-09-27 13:20:50

  • autor: Anonim
1054

Akcja Centralnego Biura Śledczego Policji w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie). Funkcjonariusze zatrzymywali groźnego przestępcę. Mężczyzna zaczął strzelać. Trzy osoby zostały ranne - dwóch policjantów i napastnik. Mężczyzna był poszukiwany za udział w porwaniu adwokata z Gdańska

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.