Straż miejska - Brutalna napaść i zatrzymanie sześćdziesiecioletniego profesora za złe parkowanie

Opublikowany 2012-05-27 14:37:48
gbacik
1327
Profesor został potraktowany jak najgorszy przestępca, a problemem było ...miejsce zaparkowania jego samochodu.

Komentarze (2)


  • czarnocin
    2012-05-28 18:45:54
    yeebać straż miejską i pierdoolony rząd
  • eelo
    2012-05-28 15:18:31
    Pierwsze co mial gostek powiedziec to ze sie zle czuje i ze go kłuje cos pod mostkiem,jak go zaczeli szarpac,i glosno rzadac przyjazdu pogotowia na miejsce tej szarpaniny.Wtedy mogl by tym nierobom ze strazy zaszkodzic przynajmniej troche .Tylko szkoda ze ludzie stali jak te pi...... na weselu trzeba bylo zeby wiecej ludzi i glosniej zaczelo je... tych nierobow a jak by nie pomoglo to im nap.... wedlug lat bo o byle co to sie potrafia przypi.....ć ale jak sie w nocy po nich dzwoni bo sie ktos napie..... pd sklepem to sie zjawiaja za pol godziny i sie boja z samochodu wyjsc zeby po pysku nie dostac.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.