Spring Training =)

Opublikowany 2010-05-03 13:04:12

drapok3run
778
Nasz krótki wiosenny filmik. Treningowy film, ponieważ cały czas trenujemy i staramy się rozwijać nasze umiejętności. Myślę, że jest jeszcze bardzo dużo rzeczy do udoskonalenia. Jest to co prawda mała cząstka naszych możliwości, bo możemy o wiele więcej, co postaram się pokazać w naszych kolejnych produkcjach. Kolejne są planowane na okres wakacyjny, bo nie ma narazie sprzętu na nagrywania. Cały czas czekam na mój własny aparat. Montaż tego filmu jest niezbyt dobry, ponieważ sam go montowałem. :D , ale dopiero się uczę. :) Film jest zrobiony na szybko. Zapraszam was do oddawania subskrybcji, komentarzy oraz ocen ! :)

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.