Spot wyborczy Grzegorza Napieralskiego

Opublikowany 2010-06-04 10:04:56

smugiel123
1039
Spot wyborczy Grzegorza Napieralskiego źródło TVN24

Komentarze (2)


  • JKM
    2010-06-04 23:03:16
    NAPIERALSKI CAP, Janusz Korwin-Mikke musi wygrać, chce nas wyciągnąć z tego bagna w które brniemy od lat 80-tych. I nie chce podpisać podstawowej karty unijnej! Karta ta by zrobiła z nas GREKÓW! JANUSZ KORWIN-MIKKE NA PREZYDENTA!
  • arnoldss
    2010-06-04 13:21:50
    Są nas miliony Wszystkich nas łączy miłość do Polski i wiara że NIENAWIDZIMY KOMUCHÓW !!!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.