Spisek kapitalistow przeciwko ludzkosci .

Opublikowany 2011-06-01 14:14:58

maxyeti
1080
Film pokazuje spisek kapitalistow i bankierow w celu kradziezy pieniedzy i przejecia wladzy nad cala ludzkoscia .

Komentarze (1)


  • jan
    2012-04-20 22:56:25
    To są ludzie z wypranymi mózgami-daje się durniom troszkę władzy:_i to nad najsłabszymi-nie pomyślą że gnębią człowieka,że sami będą ofiarą kolegi,bo staną się niewygodnymi świadkami.To co powinni czynić z tytułu ich funkcji ,-BRONIĆ ,ZAPOBIEGAĆ PRZESTĘPSTWOM,WYKRYWAĆ JE-sami są przestępcami w obronie źle pojętego prawa-Pytam się Policjanta-!?Każdego-Czy zastrzeli Ojca ,matkę ,brata,-protestujących za demokracją ,której nie ma,albo ,za pracą ,albo za godnym życiem?Bo mu wyda taki rozkaz przełożony -skorumpowany,zły żądny władzy.POLICJANCIE,ZAUWAŻ -JESTEŚ Z TEGO SAMEGO NARODU,Z TEJ SAMEJ GLINY,CO Ci których gnębisz-!!!nie ciesz się ,łamiesz prawo ,nadejdzie dzień ,w którym Twoi pracodawcy uznają Cię za zbytecznego,a może nawet niebezpiecznego ,-i popełnisz samobójstwo w celi.Myśl co robisz,bo krzywdzisz niejednokrotnie ludzi winnych Bogu duch,a wydając na nich wyrok samowolnie ,za wskazaniem wielkich przestępców.Czy słyszałeś o wyjaśnionej jakiejś wielkiej Aferze-?Czy zapadły jakieś wyroki w tych aferach-kradzieże miliardów nazywa się -hm -łagodnie -malwersacją lub korupcją,gdzie winnych nie ma-.Złodzieja chleba ,z biedy-skazuje się na lata wi

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.