ŚPIĄCY DUCH! 18 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-04-26 10:27:10
mojzeszpl
652
ŚPIĄCY DUCH! 18. Niedaleko miasta Opola w Krapkowicach mieszka duch, który schodząc na Ziemię przysięgał służyć Światłu. Robi wszystko, aby na właściwą drogę nie trafić. Mimo, że Przesłanie Graala, Imanuela, posiada już tyle lat, to nie potrafi, przeżywać tego co czyta. Przesłanie nie otworzyło się dla niego, jest zamknięte na siedem pieczęci. Nie potrafi czytać Przesłania Graala obrazami. Wiersze, które pisze pochodzą z nurtów pomieszanych, nie są to odbiory ze świetlnych wyżyn. Jego partnerka ziemska jest kobietą bardzo dobrze odczuwającą, ale pętana przez partnera nie rozwija się duchowo. Kobieta jest bramą do wzlotu lub upadku duchowego dla ziemskiego partnera. Należy odrzucić swoje ego i posłuchać ziemskiej partnerki, ona dobrze odbiera informacje z wnętrza swego ducha. Ziemska córka jest dzieckiem wybranym i Marek P. ma sprawować opiekę nad nią do czasu wydarzeń.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.