Sokół i Pono na planie klipu Poczekalnia Dusz

Opublikowany 2008-12-05 20:12:08
skura3
1244
Nowa płytaSokoła i Pono, którzy właśnie przygotowują pierwszy teledysk ze swojej najnowszej płyty - TY PRZECIEŻ WIESZ CO. Utwór nosi tytuł POCZEKALNIA DUSZ, a gościnnie pojawia się w nim Sylwester Kozera z Kapeli Czerniakowskiej. Premiera płyty jeszcze w tym roku.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.