Smutna Historia o Miłości zobacz!

Opublikowany 2009-06-22 22:34:36

paulinka19991
1415
Smutna Historia o Miłości

Komentarze (1)


  • Anusia1104
    2009-08-05 23:04:45
    ja podboną histroie przeżyłam i tesknie za nim chce go zobaczyc choć na chwilę kocham go ale go jusz niema wiec poco ja mam żyć jak bez niego chcę czasmi cofnąć czas do tego momętu gdzie się wszystko zaczeło i spróbowac to zmienić Kocham go nadal i nigdy nieprzestane on dlamnie jeszcze istnieje kocham cię;*

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.