Śmiertelny Wypadek Samochody Samochód Zderzenie Wypadki

Opublikowany 2009-02-03 00:46:23
Wybierz jakość filmu: 240
bezpieczenstwo01
7114
Większa szansa ze się zostanie kaleką, złamanie ręki, itp 1 z 23ech ludzi zginie w jakimś wypadku bądź ostrożny zderzenie się samochodów, upadek z drabiny, utonięcie,itp Podziel się tą wiadomością z innymi

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.