Śmierć minęła go o centymetry

Opublikowany 2011-06-09 12:15:12
surtv
1848
O niesamowitym szczęściu może powiedzieć jeden z funkcjonariuszy Greater Manchester Fire and Rescue Service. Gdy od elewacji gaszonego budynku odpadł stos cegieł, strażak nie był świadomy zagrożenia. Chwilę później coś ciężkiego gruchnęło tuż za nim. Jego reakcja? Brak reakcji (Wideo należy do Sky News).

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.