Sławomir Mentzen (Konfederacja) - SKANDAL! Włodzimierz Czarzasty (SLD) wicemarszałkiem Sejmu!

Opublikowany 2019-11-30 15:07:14

  • autor: Anonim
460
Po II wojnie światowej i okupacji niemieckiej, Polska trafiła pod okupację sowiecką, trwającą 45 lat. Tymczasem lider SLD i wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty, nazywa to... wyzwoleniem i wolnością! Powiedzieć, że to skandal to powiedzieć mało. Tacy politycy powinni raz na zawsze zamilknąć i zniknąć z polskiej sceny politycznej. Zbrodniczego systemu komunistycznego nie wolno nazywać wolnością!
=======================================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.