Siostry Godlewskie. Hit czy kit?

Opublikowany 2018-01-10 14:02:02
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
1317

Koniec roku, jeśli chodzi o polski internet, należał niewątpliwie do nich. Ich filmik zdobył ogromną popularność, stając się również przedmiotem hejtu i licznych parodii. Dlaczego wywołał wśród internautów, aż takie poruszenie, czy były na to przygotowane i jakie wnioski wyciągnęły z tej sytuacji? Marcin Sawicki spotkał się z Moniką "Esmeraldą" i Małgorzatą Godlewskimi.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.