Sim Factor Intro 2011

Opublikowany 2011-06-16 19:47:38
Wybierz jakość filmu: 240
szymek48
803
http:// http://#!/simfactorpl http://#grupy/187546 Zapraszamy do odwiedzania strony, zgłaszania się! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października 2011, prosimy podać imię i nazwisko, wiek, oryginalnego wykonawcę utworu, jego nazwę, nagranie lub ewentualnie skype. Prosimy o kontakt na: - [email protected] - [email protected] - [email protected] Lub o wysłanie prywatnej wiadomości na kanały: majesiu526, szymek48drugi oraz SimowyKolega

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.