Sherlock Holmes - Arthur Conan Doyle - Skandal w Czechach - audiobook

Opublikowany 2010-03-07 23:21:34
megan1002
2677
Ściągnij całość http:// "Skandal w Czechach" był pierwszym z 56 opowiadań o Sherlocku Holmesie opublikowanych w "The Strand Magazine". Tym razem detektywa odwiedza tajemniczy gość, który przedstawia się jako Książę von Kramm. Jednak, mimo że gość swoją twarz skrywa pod maską, Sherlock Holmes rozpoznaje w nim zupełnie inną postać... Opowiadanie pochodzi z tomu "Przygody sherlocka Holmesa" Tłumaczenie: Irena Doleżał-Nowicka

Komentarze (2)


  • Yoco22
    2011-06-05 10:07:45
    Pierwsze z 56 opowiadań, gdyż wcześniej Sir Artur napisał dwie dłuższe i trochę dziwne powieści o Holmesie i Watsonie (Studium w Szkarłacie oraz Znak Czterech). Baker Street 221b nawiedza król Czech. Szntażuje go Irena Adler, Amerykanka o greckim imieniu i niemieckim nazwisku, gwiazda opery w Warszawie. Chyba jedyne polonicum w przygodach mego ulubionego Detektywa.
  • bellerofont
    2010-03-15 05:59:05
    Ja się pytam gdzie w tym czasie byli rodzice?

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.