Serj Tankian - Saving Us

Opublikowany 2008-04-30 17:16:51

chesio
1009

Komentarze (1)


  • chesio
    2008-04-30 17:18:24
    ...Why do we sit around and Break each others hearts tonight, Why do we dance around The issues till the morning light, When we sit and talk and Tear each others lives apart, You were the one to tell me go, But you were the one for me And now youre going through the door When you take that step I love you baby more and more We need to laugh and sing and cry And warm each others hearts tonight ...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.