Serbia 92:89 Hiszpania [Ostatnia minuta meczu, Teodosic za 3]

Opublikowany 2010-09-08 20:00:10
evobrain
1154
Nie będzie kolejnego Viva Viva Espana. Hiszpania nie zagra o medale mistrzostw świata. Obrońców tytułu tej szansy pozbawił Milos Teodosić trójką trzy sekund przed końcem z prawie 9 metrów! Serbia wygrała w ćwierćfinale 92:89. (polskikosz.pl)

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.