Seksowna modelka w bieliźnie - kluczowanie postaci

Opublikowany 2011-12-16 16:05:40

sqmstudio
915
Nagranie wykonane na tle chromagreen (greenbox, greenscreen) dla serwisu Ladyvip.pl. Modelka została wyodrębniona z tła za pomocą kluczowania. Metoda świetnie sprawdza się w przypadku interaktywnych stron www oraz prezentacji multimedialnych. Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów i animacji na stronie http://www.studio.sqm.pl

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.