Sebastian Niedźwiedź szczery do bólu: Pojechałem jak piz*a. Mina dziennikarza bezcenna

Opublikowany 2018-05-30 14:08:04

  • autor: Anonim
1068

Podczas niedzielnych derbów Falubaz Zielona Góra – Cash Broker Stal Gorzów reporter nSport+ Jakub Zborowski zapytał juniora zielonogórskiej drużyny Sebastiana Niedźwiedzia o ocenę swojego występu po dwóch odjechanych biegach. Takiej odpowiedzi jednak się nie spodziewał. Wypowiedź młodego żużlowca mocno zszokowała dziennikarza, co było widać po jego minie.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.