Science-Fiction w Polsce - niemożliwe? A jednak!

Opublikowany 2009-03-26 20:32:22
m4rcinpl
1533
Czyli Staszek Mąderek pokazuje jak robi swój film, na który wyłożył zaledwie 1 000 000 zł swoich oszczęności... ;) Pytanie: czy kino niezależne ma szanse się u nas wybić? Już wkrótce się okaże, bo "Gwiazdy w Czerni" są na ukończeniu.

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.