Sander van Doorn - Daisy [by Czakinsky]

Opublikowany 2011-02-08 17:12:24

czakinsky
1947
Kolejny z kilku Hymnow Moich audycji :) cudna niekomercyjna wkrętka trance ze swietnym klipem ;) z pozdrowieniami dla Orchidei ;)

Komentarze (1)


  • orchideaaa
    2011-02-08 19:42:19
    bez tych sztosowych nutek SvD,tyDi,BT jak dla mnie to te twoje audycje nie były by takie same jak wtedy kiedy na każdej one były ;) dobry pomysł z tymi wrzutkami klipów jeśli inni nie słyszeli to przynajmniej teraz mają okazję posłuchać i popatrzeć dzięki za pozdrowionka ;) również cieplutko pozdrawiam ;)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.