Są nas miliony - oficjalny teledysk (piosenka wyborcza) Grzegorza Napieralskiego

Opublikowany 2010-06-10 13:55:52

smugiel123
1593
TYTUŁ: „SĄ NAS MILIONY" Są nas miliony , razem zdobędziemy świat! To Twoja przyszłość, Twoje nowe „ja" Powiedz dlaczego jeszcze wahasz się? Przecież dobrze już wiesz. Ref. To on Zmieni To on Właśnie To on Sprawi, że lepszy będzie kraj To on Zmieni To on Właśnie To on Sprawi, że to będzie twój czas Wolność i równość, przecież tego chcesz! Internet, rozwój z każdym nowym dniem I pytasz kto to wszystko zrobić ma? Czy już Napieralskiego znasz? Ref. To on Zmieni To on Właśnie To on Sprawi, że lepszy będzie kraj To on Zmieni To on Właśnie To on Sprawi, że to będzie twój czas NOTKA: wykonawca: 2sisters, słowa: Max Lade , zdjęcia i montaż: Łukasz Naczas, wydawnictwo: komitet wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego, czas trwania: 2'37'',

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.