Rząd PiS potwierdził, że wdroży ACTA 2 w Polsce!

Opublikowany 2019-03-30 15:17:11

  • autor: Anonim
2614
Wszystkie maski opadły - rzecznik rządu PiS Joanna Kopcińska zapowiedziała, że polskie władze WPROWADZĄ ACTA 2 w Polsce! Jeszcze kurz nie opadł po głosowaniu w Parlamencie Europejskim, a politycy PiS już z podkulonym ogonem chcą wdrożyć tę szkodliwą dyrektywę. Zamiast wydłużyć ten proces implementowania dyrektywy unijnej jak tylko się da (są na to aż 2 lata), to grzecznie ukłonią się przed unijnymi elitami i prędko wprowadzą w Polsce cenzurę w Internecie. Przecież można było odwlec sprawę w czasie i w następnej kadencji Parlamentu Europejskiego (przy zapowiadanej dużej przewadze uniosceptyków) zlikwidować ACTA2!
Jak zwykle PiS-owcy kluczyli i tylko wycierali sobie usta szczytnymi hasłami o wolności obywatelskiej. Najpierw jawni zdrajcy z PO poparli ACTA2 w europarlamencie, a teraz ukrywający się za maskami zdrajcy z PiS wprowadzą to w Polsce.
Po raz kolejny widzimy, że #PiSPOJednoZło, tylko PiS-owcy są po prostu sprytniejsi i sprawniej manipulują opinią publiczną i wyborcami.
===================================

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.