Rząd PiS okłamał Polaków i jednak spotkał się z delegacją rządu Izraela w siedzibie ABW!

Opublikowany 2019-05-24 16:13:07

  • autor: Anonim
985
(24.05.2019).To jedna z najważniejszych informacji tej kampanii! Niedawno rząd PiS informował, że odwołał spotkanie z delegacją rządu Izraela, która przyjechała do Polski kilka dni temu, by rozmawiać o roszczeniach żydowskich. Teraz wszystko wskazuje na to, że... jednak spotkanie się odbyło!!! Polski rząd okłamał Polaków i jednak negocjował z delegacją rządu Izraela?!
Według doniesień spotkanie odbyło się w siedzibie ABW, a udział w nim wzięli: wicemarszałek Senatu Adam Bielan, wiceminister Jarosław Sellin, sekretarz premiera Morawieckiego Andrzej Pawluszek, Piotr Wawrzyk z polskiego MSZ oraz... Jonny Daniels!

Składamy interpelację do rządu PiS i wzywamy do ujawnienia rozmów ws. roszczeń żydowskich! Powiedzieć, że to skandal to powiedzieć mało. Potwierdzają się WSZYSTKIE informacje, które przekazywaliśmy Wam w kampanii wyborczej - PiS potajemnie, za plecami Polaków, od dawna prowadzi rozmowy ze stroną amerykańską i izraelską ws. realizacji roszczeń żydowskich! 300 miliardów dolarów, czyli 120 tysięcy złotych na jedną, 4-osobową, polską rodzinę - tyle będziemy musieli zapłacić, jeśli w porę tego nie powstrzymamy.
==========================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.