"Rozumiem Hitlera"

Opublikowany 2011-05-19 14:32:04

surtv
1176
- Komentarze von Triera są sprzeczne z ideami Festiwalu w Cannes. Ogłaszamy go persona non grata - oświadczyli organizatorzy festiwalu. Nie wyjaśniono jednak, czym to skutkuje. Jego filmu nie wycofano z konkursu. Powodem decyzji była jego wypowiedź nt. Adolfa Hitlera (Wideo należy do FilmWebTV).

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.