Rozpakowanie smartfonu Sony Ericsson Xperia Play

Opublikowany 2011-06-08 09:42:08
Wybierz jakość filmu: 240
buleciek
9494
Zobaczcie co kryje się w pudełku Sony Ericsson Xperia Play. O smartfonie opowiada Małgorzata Minta, dziennikarka na co dzień pisząca o nowych technologiach i nauce.

Polecane Więcej

UI
00:00:08

Komentarze (2)


  • ironkay
    2011-06-15 14:15:21
    o ile dobrze wiem tylko w kolorze czarnym i białym jest on dostępny! biała wersja jest po prostu piękna!!
  • tulek
    2011-06-08 13:39:11
    fajny telefon, ale tylko jest czarna i biała wersja, czy jest na przykład niebieska? byłoby fajnie :D bardzo mi się podoba ten telefon, po prostu wygląda kosmicznie::) telekonsola albo konsolofon? dobre pytanie ;)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.