Rowerowy flashmob w Brukseli zaskakuje przechodniów

Opublikowany 2010-07-11 19:13:40

gbacik
1311
Rowerowy flashmobik ;) Chociaż podejrzewać można, że to jednak reklama zrobiona z rozmachem. A jak dużo ludzi spotka się np. na dworcu i mają świetną koncepcję, to wychodzi im właśnie takie małe dzieło! Zaskoczenie przechodniów – BEZCENNE!

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.