Robert Winnicki - Uczeń i jego rodzice prześladowani za prawdę o Banderze!

Opublikowany 2019-07-18 23:28:24

  • autor: Anonim
620
Poseł Robert Winnicki zapytany o sprawę ucznia, który sprzeciwił się mówieniu dobrze o zbrodniarzu Banderze, dał jasno do zrozumienia, że Konfederacja jest przeciwna karaniu chłopaka i odbieraniu praw rodzicielskich jego rodzicom. Sytuacja jest wręcz absurdalna! 10 latek zna lepiej polską historię niż niejeden minister, więc jego rodzina ma z tego powodu poważne problemy. Nie ma naszej zgody na karanie za prawdę!
==========================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.