Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) - Skoki narciarskie

Opublikowany 2009-04-14 12:33:27
 • autor: Anonim
3670
Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) - Skoki narciarskie

Komentarze (4)


 • tina
  2011-01-25 10:18:10
  Górski rozwala system.! xd
 • tina
  2011-01-25 10:17:04
  gorski rozwala system.! xd
 • matti97
  2010-08-31 17:46:16
  Świetne!!
 • katolicy
  2010-01-29 22:25:51
  Odwagi !!!. Pieknie zapraszamy 13. III na Msze Św. o UZDROWIENIE duszy i ciała w Sanktuarium Świętego Józefa w Częstochowie, godz. 18,00 ul Okrzei, kolo LIDLA. TYLE UZDOWIEN i naocznych CUDOW BOZYCH oraz EGZORCYZMY !!!. Pielgrzymki z Francji,Włoch, USA, Ukrainy. Słowami ludzkimi nie da się opisać !!! . Zapraszamy i pozdrawiamy....szczesc Boze ! – Rycerstwo Niepokalanej i Odnowa w Duchu Swietym. Pan Bog działa w duszy kazdego człowieka. (zawsze informacje w ksiedze gosci na portalu KATOLIK ) Jesli potrzebujesz modlitwy, wsparcia, nie umiesz sobie poradzić z codziennością...wpisz prosze w googlach – SKRZYNKI INTENCJI -Powierz swoje potrzeby innym, zaufaj ludziom, którzy z czystego serca i dobrej woli pragną wspomóc Cię swoją modlitwa! – katolicy... Przyjdz Duchu Swiety w swojej mocy i sile Jedynie Bóg zna przyszłość, w niczym nie ogranicza ludzkiej zdolności kształtowania własnego życia.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.