Robert Górski i Marcin Wójcik - Kabaretowy klub dwójki - recenzja książki Krzysztofa Ibisza

Opublikowany 2011-02-04 23:15:44
gbacik
3590
Prawdopodobnie odpowiedzią na pytanie stawiane w tytule książki Krzysztofa Ibisza ''Jak dobrze wyglądać po 40'' jest: nie czytać książki Krzysztofa Ibisza. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni połowie kabaretu Ani Mru Mru, że zrobiła to, żebyśmy my już nie musieli. Co do zmian w wyglądzie Ibisza, to gdyby nosił kominiarki, także pewnie musiałby mieć cały czas zapasową w samochodzie.

Komentarze (2)


  • kabaretoman
    2012-03-18 21:12:55
    Pan Wójcik jest wybitnie dowcipnym satyrykiem , natomiast Pan Górski jest wybitnie beznadziejny , bez żadnego dowcipu . Dziwię się Panu Wójcikowi ,że znalazł sobie takie towarzystwo !
  • greywolf
    2011-02-12 05:59:15
    spoko, dobre!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.