Reklama Reeboka... chyba

Opublikowany 2009-11-09 12:15:07

Xperien
954
Reebok EasyTone ćwiczysz nogi i tyłek na każdym kroku, chociaż nie jestem do końca pewien czy o to chodziło, gdyż nie mogę się skupić.

Komentarze (2)


  • Aras
    2009-11-17 10:57:23
    wszystkie laski powinny chodzić w tych butach! wszędzie roiłoby się od pięknych tyłków^^
  • zawzięta
    2009-11-12 13:43:50
    dostanę je na święta, super sprawa kiedy zwykły spacer może być idealnym ćwiczeniem dla pośladków plus świetny design:)znajoma już widzi różnicę, więc czemu i ja miałabym nie wypróbować:)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.