R R TOBIASZ 20. PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-04-26 10:45:41
mojzeszpl
831
R.R. TOBIASZ! 20. Teksty, które są publikowane w blogu pochodzą z odbiorów. Nie są wytworem ludzkiego rozumu. Ludzie służący Światłu są otwarci i mają połączenie z duchowo-istotnym, skąd są podawane informacje. Osoby, które nie posiadają poznania nie mogą mieć żadnych odbiorów, tekstów lub obrazów. Przekazywanie odebranych tekstów jest obowiązkiem, każdego otwartego ducha. Nie ma znaczenia dla mnie, co rozum jeszcze, spętanemu duchowi, będzie podpowiadał i wymyślał. Ja służę Światłym wartościom i z tej drogi nie zamierzam zbaczać. To tylko atak ciemności na światłego ducha. Duch, który jest otwarty na światłe nurty, też publikował by obrazy lub teksty, które do niego płyną.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.