Przyszło 1,6 tys. osób przez Facebook'a

Opublikowany 2011-06-05 14:13:24

surtv
1627
1600 osób zjawiło się na imprezie u pewnej 16-latki z Hamburga, która nieopatrznie zaprosiła na urodziny użytkowników Facebooka. Goście dopisali. To jednak przestroga, że z serwisów społecznościowych należy korzystać z wyczuciem (Zdjęcia dzięki uprzejmości Sky News Australia).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.