Przenieśli 500-tonowy bunkier

Opublikowany 2010-11-04 16:06:12

surtv
1644
Największe w Polsce dźwigi o wymownej nazwie "Herkules" przenoszą poniemiecki bunkier w Witramowie. Schron blokuje budowę drogi ekspresowej z Warszawy do Gdańska. Na wysadzenie pamiątki po umocnieniach Prus Wschodnich nie zgodził się wojewódzki konserwator zabytków (RMF FM)

Komentarze (1)


  • lol3
    2010-11-04 22:18:34
    ciekawe czy pan konserwator zapłacił za akcję ze swojej kieszeni...co za marnotrawstwo pieniędzy

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.