Przemysław Saleta vs Marcin Najman KSW 14

Opublikowany 2010-09-18 22:26:15
dwazlote
15900
Przemysław Saleta vs Marcin Najman KSW 14

Komentarze (2)


  • Corleone
    2010-11-14 14:31:43
    najman L A M U S takie duszenie
  • mistrz
    2010-10-14 12:02:10
    pieedolenie stronniczy kur* mać pseudo komentatorzy. rozumiem jakby walczył polak z obcokrajowcem, ale tutaj kur* 2 polaków i taka stronniczość, to nie wypada, wstyd tych gości ktoś im powinien mordy obić bo komentują jakby przy piwie w domu siedzieli

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.