Przebrał się za fotoradar

Opublikowany 2010-03-16 08:58:58
drjakson
2669
Ludzka pomysłowość nie zna granic. Nieznany osobnik, "odziany" w fotoradarową skrzynkę zwaną potocznie "śmietnikiem" zrobił przejeżdżającym przez skrzyżowanie w małej hiszpańskiej miejscowości kierowcom dużą niespodziankę. No bo kto widział fotoradar, odwracający się w kierunku nadjeżdżającego samochodu?

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.