pruba zapłonu po zimie simson s51

Opublikowany 2009-04-01 10:31:46

Komentarze (3)


 • piter
  2010-03-01 19:06:32
  Co to za kat! Co ty po zimie nie ma mowy żebyś odpalił go od kopa olej gęsty itp...A jak tak będziesz gazował na zimnym silniku to długo się nim nie nacieszysz zatrze się cylinder.Albo wał korbowy wyleci przez tłumik hehehe!!!Nie rozumiem jak można katować swoją maszynę ŻAL !!!!
 • ktosss
  2010-01-10 14:09:58
  film stary ale jednak wypowiem się po zimie odpalenie na pierwszego kopa i bez gazu jest NIEMOŻLIWE! Poza tym dając gazu od razu po zapaleniu zacierasz go zresztą co ja się przejmuje nie mój simek...
 • aa
  2009-08-09 21:02:06
  No i ??

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.