Propaganda i manipulacja medialna

Opublikowany 2013-05-27 10:10:45

  • autor: Anonim
842
Pierwsze filmiki pokazywały krew na rękach oprawcy z Londynu, który obciął żołnierzowi głowę. Dzięki sprawnej technice manipulacji saturacją wyeliminowano kolor krwi.

Komentarze (1)


  • Socjolog
    2013-06-04 13:01:16
    Islam to nowa zaraza,rak narodów -miecz NWO .Prawda jest taka że te całe rewolucje w islamie wojny -terroryzm są sterowane ,a ich jedyny cel to zmuszenie zwykłych szaraczków islamskich do szukania lepszego życia (eldorado) .To widać gołym okiem, że te wielodzietne rodziny islamskie są pod szczególną ochroną prawa europejskiego .Ktoś dokłada wiele starań by się rozmnażali bez większych przeszkód ,a to wcześniej czy później doprowadzi do wojny ras .Polecam film- Tajemnice lotniska Denver.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.