Projekt Ganges - Tylko Kochać (feat. Joanna Solarska, DJ Who?List prod. Gapone)

Opublikowany 2011-03-05 22:47:32

evobrain
1417
Projekt Ganges to duet Wergawera i Pawła Wu, który wiosną tego roku planuje wydanie albumu pt. "Kontrasty". Utwór "Tylko Kochać" powstał przy udziale toruńskiej wokalistki Joanny Solarskiej oraz Dja Who?Lista. Produkcją bitu zajął się pochodzący z Elbląga Gapone.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.