Prof. B. Wolniewicz i red. S. Michalkiewicz o terrorze poprawności politycznej.

Opublikowany 2009-05-04 10:52:03

m4rcinpl
1238
Totalitaryzm i zamordyzm poprawności politycznej niespodziewanie (?) zalewa Polskę. Są nią terroryzowani dziennikarze, artyści, naukowcy i politycy. Mieć własne zdanie różniące się o "poprawnych" norm, to w obecnej chwili wyrok banicji publicznej. Staje się oczywistą rzeczą, że demokracja nie ma nic wspólnego z wolnością.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.