Problemy Komorowskiego z ortografią

Opublikowany 2011-03-18 13:46:39

surtv
1231
Kancelaria Prezydenta przyznaje, że Bronisław Komorowski rzeczywiście popełnił błędy ortograficzne we wpisie do księgi kondolencyjnej w Ambasadzie Japonii. Prezydent napisał, że Polska łączy się z narodem Japonii w "bulu" i "nadzieji" (TVN24).

Komentarze (4)


 • czarusek
  2011-07-01 04:01:58
  jest jeszcze jeden polityl ktory jest soba i nie klamie, mianowicie JKM, juz w 1992 wdal sie we znaki komunistycznym, lewackim i socjalistycznym wladzom za co zostal pozbawiony mandatu w sejmie @werewolf Ty jako moderator chcesz tolerowac bledy ortograficzne, interpunkycjne itp? Trzeba dbac o piekno naszego jezyka i ktos kto zwraca na to uwage na pewno nie jest trollem
 • gbacik
  2011-03-19 22:52:10
  wiedziałem że podstaw ortografii nie umie, a rżnie erudytę, jeśli o politykę chodzi to pozbyłem się już jakichkolwiek złudzeń
 • big_papa
  2011-03-19 07:36:17
  Co się dziwicie, większość polityków to pacany. Przed kamerką zgrywają inteligentów i dżentelmenów a poza nią to zwykłe osobniki prawie jak spod sklepu z pierwszym lepszym piwem. Rzucają mięsem na lewo i prawa nadużywają alkoholu, często nie mają pojęcia o dobrej polityce. Zaśmiecają tylko swoją osobą korytarze sejmu i ślinią się na wieść o kolejnych wyborach. W Polsce jest bardzo mało dobrych polityków, większość to karierowicze albo osobniki śpiące na styropianie podczas stanu wojennego a uważających się za wielkich pokrzywdzonych. Ostatni dobry polityk który był taki jaki faktycznie był to Jacek Kuroń, przynajmniej nie ukrywał swoich wad i sztucznie nie promował się w mediach.
 • zenek_kapusta
  2011-03-18 19:49:56
  co za baran.... i to jest prezydent naszego kraju:/

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.