praktyki studenckie, praktyki zawodowe i staż studencki

Opublikowany 2010-07-02 05:14:40

unlimitedcareer1
713
http:// - jak właściwie wybrać praktyki studenckie, zawodowe, staż studencki i dostać pracę.

Komentarze (1)


  • kasia
    2013-05-13 11:43:06
    ale ludzie mają doświadczenia.szkoda trochę..ja miałam szczęście i praktyki były super. teraz wybieram się na staż do Accenture i z tego co się orientowałam zapowiada się świetna atmosfera i spore możliwośći nauki.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.