Poznaj korzyści zdrowotne nasion konopnych .

Opublikowany 2020-05-08 08:57:04

konopiafarmacja
453


Nasiona konopne podarują Ci bezcenną dawkę relaksu. Włączenie nasion konopi do diety Twojej rodziny ochroni Wasze serca, poprawi trawienie i wygładzi cerę. Wystarczą tylko 2 łyżki dziennie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zawarta w nich miedź uchroni organizm przed stresem oksydacyjnym. W połączeniu z magnezem usprawnią układ nerwowy. A w trio z fosforem pozytywnie wpłyną na prawidłowy metabolizm energetyczny.
Siemię konopne charakteryzują się delikatnie orzechowym smakiem. Uprażenie ich na suchej patelni wydobędzie aromat. Następnie należy je zmielić.
Jeżeli zrobisz to sama, będziesz miała pewność, że zachowają wszystkie swoje wartości zdrowotne. Idealnie komponują się z jogurtami i owsiankami. Możesz dodać je do domowej granoli czy zblendować ze świeżymi owocami przygotowując pyszne smoothie!
Konopne nasiona dostępne u nas w sklepie

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.