Powrót Detektywa Pozytywki (cz.4) - audiobook

Opublikowany 2010-03-13 07:50:08
megan1002
908
Ściągnij całość http:// To, że Detektyw Pozytywka powrócił ucieszyło wszystkich. Właściciel agencji "Różowe Okulary" ma naprawdę wiele do zrobienia. Tym razem, aby rozwiązać zagadkę Pozytywka będzie potrzebował sporej wiedzy zoologicznej. Dodatkowo pojawi się też zagadka z zegarkiem w roli głównej i ... duchem w roli epizodycznej. Pozostałe audiobooki w serii: Detektyw Pozytywka (cz.1) - audiobook Przygody Detektywa Pozytywki (cz.2) - audiobook Nowe Przygody Detektywa Pozytywki (cz.3) - audiobook Pamiątki Detektywa Pozytywki (cz.5) - audiobook

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.