Powiatowy Urząd Pracy, po raz kolejny, realizuje projekt pod nazwą 45+

Opublikowany 2010-07-21 13:00:57

  • autor: Anonim
572
Powiatowy Urząd Pracy, po raz kolejny, realizuje projekt pod nazwą 45+. Chodzi o aktywizację osób bezrobotnych powyżej 45 roku życia zarejestrowanych w placówce. Dzięki programowi takie osoby będą mogły skorzystać ze stażów, czy otrzymać dofinansowanie na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.